Rok 2013

Wypadało by zrobić krótkie podsumowanie mijającego roku. Ale nie lubię się rozpisywać o takich rzeczach. Był, minął, przyjdzie następny i tak w kółko. Każdy liczy, że ten nowy będzie lepszy. I na pewno w jakimś stopniu jest, bo w końcu wszyscy idziemy do przodu, a nie cofamy się. Dlatego warto w Sylwestra okazać radość choćby z tego, że wszystko przed nami. I oby były to tylko dobre sprawy.

Już po świętach, które, jak to na święta przystało, upłynęły w rodzinnej atmosferze. Trochę nudy, trochę obżarstwa, ale przede wszystkim choinka, którą chcę tu zaprezentować:

Choinka

Choinka zrobiona została przez nas, z papieru. I jest po sprostu śliczna:) Najtańsza choinka, z jaką miałam do czynienia;) Farby plakatowe, papier, wycinanka i brokat. No i klej.

Później pod choinką zagościły prezenty:

Choinka1

Te wykonałam z plasteliny:) Ale frajdy przy tym było, że ho ho!

Wszystko to świetna zabawa dla osób, które lubią rękodzielnictwo.

A teraz Nowy Rok i świętowanie. I choć Sylwester nie będzie w tym roku dla nas taneczny (bo czasem okoliczności na to nie pozwalają), to życzę wszystkim (i nam) przemiłej zabawy!! :)

Szampan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>